Trattoria Rialto to miłość do kuchni włoskiej i pasja gotowania.

W Trattoria Rialto znajdziesz wyłącznie świeże produkty i najlepsze składniki, które w połączeniu z talentem naszych kucharzy zapewniają fantastyczny smak potraw i ich najwyższą jakość.

Naszą specjalnością są doskonałe makarony i najlepsza pizza w Krakowie. Warto też skosztować aromatycznych owoców morza i ryb dostarczanych ze świeżych połowów. Zapraszamy również na – kultową już w naszej restauracji – zupę rybną, która podbija serca każdego, kto jej spróbuje.

Wychodząc naprzeciw co raz bardziej wyszukanym gustom naszych Gości, wprowadziliśmy bogaty wybór wyselekcjonowanych, sezonowanych steków, które przygotowujemy w nowoczesnej technologii sous-vide.

Profesjonalna obsługa zadba o właściwą oprawę każdego spotkania biznesowego, czy ważnej uroczystości, zaś przyjazna atmosfera i przytulne wnętrze sprawiają, że Trattoria Rialto, to idealne miejsce także na rodzinny posiłek.

Nie zapominamy o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy menu dziecięce oraz osobny kącik zabaw, a także dostępny w sezonie letnim mini plac zabaw na świeżym powietrzu. Trattoria Rialto już wielokrotnie zdobyła tytuł „Miejsca Przyjaznego Maluchom”.

Trattoria Rialto to miejsce niezwykłe, gdzie liczą się ludzie.

Trattoria Rialto – to kuchnia włoska w najlepszym wydaniu.

 

                                Zapraszamy